7 ay önce

Bende gtx 980 http://www.vatanbilgisayar.com/msi-gtx-980-ti-gaming-6g-gddr5-6gb-384bit-nvidia-geforce-dx12-ekran-karti.htm abi be de bu var ama gta 5 te kasma yapıyo ram im isehttp://www.vatanbilgisayar.com/gskill-8gb-1x8gb-aegis-ddr4-2133mhz-cl15-1-2v-tek-modul-ram.html abi bu acaba neden kasma yapabilir……….

 • tRpSanctuary

  Bu tarz soruları Selim abiye sormak yerine Bilgisayar Donanım kısımına açın diğer arkadaşlar yardımcı olsun

  7 ay önce
 • 68volkan68

  gta 5 orjinal mi yoksa torrent mi torrent ise kasması doğal yok orjinal ise işlemcinde hatta ssd de darboğaz yaşıyo olabilirsin

  7 ay önce
  • mesut59

   orjinal steam üzerinden aldım oyunu….

   7 ay önce
  • Meka33

   Arka Plan üzerinde açık program yoksa işlemciniz ya yetersizdir ya da ayarlarınız olması gerekenden çok yüksektir. Verdiğiniz bilgilere göre sorun çıkmaması lazım. Oyunu ekran kartınızla optimize edin edemiyorsanız oyunun en düşük sistemine uygun bir bilgisayara sahip değilsinizdir. Filtreleri kapatıp öyle girmeyi deneyin. Kurduğunuz mod vb. var ise kaldırıp deneyin. Belle’ğiniz yeterli ama CPU’nuz eksik gelebilir. Ekran kartı belleğiniz de yeterli ben bir sorun göremiyorum yaptıklarımı denedikten sonra Steam’dan satın aldıysanız oyun ön belleğini doğrulama işlemini de yapmayı unutmayın.

   7 ay önce