3 ay önce

selamun aleyküm öncelikle gta 5 te code 205 hatası alıyorum çözümü nedir? lütfen bilen yardım etsin!!!!!! araştırdım ama bulamadım(bu code hatalarını daha önce aldım en sonki bu oldu oyunum rockstar üzerinden steam üzerinden alırsam bu sorunlar hallolur mu?)

• Meka33

Ultrasurf programını deneyebilirsiniz. Arşivlerime göre yorum sahibi kullanıcının ( Ulaş DERELİ) kullanım açıklaması;
    Ekranın sağ alt köşesinde bir kilit işareti çıkıyor. O işaret çıkınca GTA 5′ i açıyorsunuz ve güncellemenin inmesini bekliyorsunuz bu kadar. Sizlere tavsiyem sakın daha hızlı indirmek için UltraSurf’ un ayarlarıyla oynamayın ve UltraSurf programını sakın aşağı indirmeyin yani görev çubuğuna. Ekranın ufak bir köşesinde öyle açık dursun fazla yer kaplamıyor zaten. Ve ayrıca GTA 5′ i de indirmeyin o da ekranın ufak bir köşesinde açık dursun yani iki programda ekranın bir köşesinde açık kalsın. Ayrıca GTA 5′ in güncellemesini indirirken sakın internete girmeyin ve bilgisayarda oyun oynamayın yani bilgisayarda hiç bir şey yapmayın bırakın bilgisayar öyle kalsın güncelleme bitene kadar bilgisayarı ellemeyin.

3 ay önce
  • BefuddledComa

ultrasurf bir kere indirmiştim ama sadece tek kullanımlık mı neydi yok program pc de 2 ay işe yaradı ama yeni güncellemeden dolayı yine aynı hatayı verdi Lütfen yardım edin!?!?!!!

2 hafta önce