4 ay önce

10000 TL Bütçe | Yüksek Bütçeli Intel Tabanlı Oyuncu Bilgisayarı

1- Giriş

2- Sistem Parçaları

3- Ek Bilgi ve Gömülü Linkler

4- Duyurular ve Son Söz

1- Giriş:

10030 TL’lik bir bütçe ile yüksek sistemli bir oyuncu bilgisayarı sistemi toplama rehberi oluşturuldu.  *

2- Sistem Parçaları:

RAM: CORSAIR 32GB (2X16GB) DOMINATOR Platinum DDR4 3200Mhz CL16 Dual Ram Kit

İşlemci: Intel Core i7 5930K Soket 2011V3 6 Çekirdekli 3.5GHz 15MB Önbellek 140w İşlemci **

Harddisk: WD 3.5″ 2TB Caviar Black SATA 3.0 7200Rpm 64MB Cache Harddisk

Anakart: MSI X99A XPOWER TITANIUM Intel X99 Soket 2011V3 DDR4 3466Mhz(OC) USB 3.1 Anakart

Power Suply ( Güç Kaynağı ): FRISBY COUGAR 80PLUS BRONZE 700W MODÜLER GÜÇ KAYNAĞI

SSD: Transcend 1TB 370S Serisi Sata3.0 (560MB Okuma/460MB Yazma) Alüminyum Kasa SSD

Ekran Kartı: MSI GTX1080 FOUNDERS EDITION 8GB GDDR5X 256Bit DX12 Nvidia GeForce Ekran Kartı

3- Ek Bilgi: 

10500 TL’ye kadar fiyat çıkabilir *

Bu sistem olabilecek en iyi oyun için bilgisayar oluyor şuanlık. Daha üstü oyunlar için değildir fazladır boşuna masraf olur

4- Duyurular ve Son Söz:

Duyuru: Yok

Elinizde daha iyi parçaların olduğunu düşünüyorsanız yorum bırakabilirsiniz.

Karanlığı aydınlatmak bizim işimiz. Karanlığa gireni çıkaran da. Bazen de düşenleri kurtardığımız olur. İyi günler … 7/24 Tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Bana ulaş !

Email: [email protected]

Gmail: [email protected]

Steam/Twitter: Meka33

Meka33

• 68volkan68

dostum senn koydugun anakart dual chanel destekli http://www.vatanbilgisayar.com/msi-x99a-gaming-9-ack-intel-x99-soket-2011v3-ddr4-3333mhzoc-usb-31-anakart.html bu olursa daha iyi olacaktır quad chanel destekli bu 2 tane 16 gb kullanmaktansa bence 4×8 gb quad chanel kullanılması %10 – %20 daha performanslı olacaktır ekran kartında referans (founders edition) olması ısınma ve gürültü problemi oluşturacaktır bu yüzden http://www.vatanbilgisayar.com/msi-gtx1080-gaming-x-8gb-gddr5x-256bit-dx12-nvidia-geforce-ekran-karti.html bununla değiştirilmesi daha iyi olacaktır.dostum kasa önerini yazmamışın kasayıda muhakkak e-atx uyumlu seç ha bide şöyle bir sıkıntı var bu 1080 i eski ekranlarla çalıştırman zor olur g-sync destekli bir monitör display port lu konulursa sistem tamamlanmış ve performans canavarı olmuş olur
    not: İNŞALLAH BÖYLE BİR SİSTEMİ TOPLAYAN KİŞİ SADECE ETS MİNECRAFT FELAN OYNAMAZ VE DEVASA AAA OYUNLARI İLE BU SİSTEMİ TAÇLANDIRIR

4 ay önce
    • Meka33

4×8’i ben de düşündüm ama değiştirecektim sistemi zaten senin dediğin anakartı koyalım bu sisteme daha iyi ama benimkinde de bir sorun göremedim R.A.M’leri de uygun bir biçimde düzenlerin fiyatı da fırlatmış oluruz. Ben sistem kısmına karışırım ek donanımlar ilgilendirmez beni gerisi kullanıcıya kalmış.

4 ay önce