9 ay önce
indir (1)

  Capcum‘un başarılı yapımlarından hayatta kalma esaslı korku oyunu Resident Evil’i hepimiz duymuşuzdur. PlayStation 3, Xbox 360 ve PC için bulunan Resident Evil serisi teker teker PlayStation 4 ve Xbox One için çıkartılmaya başlanmıştı.

  Resident Evil 6,5 ve 4 olmak üzere Capcum, bu oyunları PlayStation 4 ve Xbox One için teker teker çıkarmaya başlamıştı. Mart ayında Resident Evil 6 oyunu belirtilen konsollar için çıkarılmıştı. Bunun üzerine Resident Evil 5‘in de belirtilen konsollar için geliştirilme sürecine başlandığı açıklandı.

  Resident Evil 5 Yaz 2016‘da; Resident Evil 4 de Sonbahar 2016‘da çıkacaktı. Belirtmemiz gerekirse de Resident Evil 5‘in yeni nesil konsollar için tam çıkış tarihi Haziran 28, 2016.

  Resident Evil 5 Mart, 2009‘da kullanıcılara eski nesil konsollar için sunulmuştu. Bir nevi yenilenme süreci içine girerek ve yenilenmiş görsellik ve seslerle yeni nesil konsollarda da bu oyunu en kısa zamanda göreceğiz.

  Full HD görüntü desteği ve yüksek FPS ile karşımıza yenilenerek çıkacak oyunun yanında oyun için tüm çıkmış ek paketler ve “The Mercenaries United” modunu da yeni nesil konsollar için göreceğiz.

  Başka hangi yapımları yeni nesil konsollar için görmek istersiniz yorumlarda bize bildirebilirsiniz.


Yorum Yap Beğen 0