11 ay önce
EA-Logo.svg

  Electronic Arts, ilk defa E3 konferanslarında kendi standını açmadı. E3 2016‘nın yapıldığı binanın hemen yanında düzenlediği EA Live etkinliğinde oyunlarını tanıttı.

  Titanfall 2:

İlk oyuna göre daha farklı titanlar, titanlarla daha iyi etkileşim olanakları ve en önemlisi de senaryo modu ile bizlere tanıtılan Titanfall 2, Ekim 28, 2016 tarihinde bizlerle buluşacak. Konferansta singleplayer ve multiplayer olmak üzere iki tane tanıtım videosu bizlere sunuldu. İlk olarak tek oyunculu seçeneğinin tanıtım videosuna bir bakalım:

Şimdi de çok oyunculu seçeneğinin tanıtım videosuna bir bakalım:

Madden 17:

Daha önce Madden hiç bir önemli etkinlikte tanıtılmamıştı. 2017’de çıkarılacak Madden 17 de EA’ın bu türdeki ilk oyunu. Amerikan futbolunu bizlerle buluşturacak oyunun, ülkemizde pek olmasa da meraklısı yurt dışında bir çok var. Ülkemizde pek ilgi görmeyecek olsa da başarılı bir kitle yakalayacak gibi gözükmekte.Videoda da görüldüğü gibi gerçekçilikte diğer Madden oyunlarına göre üst planda ve daha iyi bir oynanış ile 2017’de konsollar için satışa sunulacak.

  Mass Effect: Andromeda:

Tanıtılan oyunlar arasında en az bilgi verilen oyun olsa da gördüklerimize göre yeni yüzler, ırklar ve yeni bir dünya ile karşımıza çıkacak. Frostbite oyun motoruyla geliştirilmekte. Atmosfer ve oynanış mükemmel gibi videoda görülse de çok küçük çapta bilgiler verildi.

Star Wars Kolu:

Star Wars bakımında tanıtılan pek bir şey yok. Halihazırda bulunan Battlefront oyununa ek paketler ve güncellemeler getirerek oyunu büyüteceklerini söylediler.

3 yeni güncelleme getirileceğini söylemelerine rağmen 2 adet güncelleme tanıtıldı. Ayrıca ek olarak bir LEGO Star Wars da tanıtılan oyunların arasındaydı.

Fifa 17:

Frostbite oyun motoruyla inşa edilecek olan ve yeni oyun modlarıyla gelicek Fifa 17 de tanıtılan oyunların arasındaydı. Daha iyi oynanış, dokular, hareketler ve atmosfer ile bizi karşılayan Fifa 17’nin en büyük yanları bunlar değil. İlk defa bir futbol oyununda senaryo modunu görebileceğiz. Alex Hunter adlı bir karakteri oynayacağız ve İngiltere Premier Ligi’nde yükselmeye çalışacağız. Alıştığımız gibi sadece maçları oynamayacağız senaryo modunda. Magazin mensubları, antremanlar gibi bir futbol oyuncusunun hayatında ne varsa hepsini yaşıyacağız. Konsollara ve PC platformları için 2016’nın son çeyreğinde oyun bizlerle buluşacak.

Battlefield 1:

Yaklaşık 50 dakikalık bir oynanış ile ve yeni bir tanıtım videosuyla bizlere sunulan Battlefield 1’i duymayan artık kalmamıştır. Oyuna Birinci Dünya Savaşı’nda geçmesi bile ayrı bir atmosfer katıcak. Yeni hareketler ve mekaniklerle bize sunulan oyunda dipçik hareketleri, Birinci Dünya Savaşı tankları, at sürüşü gibi bir çok Battlefield serisinde görmek istediğimiz içerik de bulunmakta.

Oyunun 48 dakikalık EA Live oynanış videosuna bir bakalım:

  EA Live’da tanıtılan oyunlar bu kadardı. Siz de tanıtılan oyunlar hakkındaki görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

… İşte Bethesda’nın E3 2016 Konferansında Tanıttığı Oyunlar ! …


Yorum Yap Beğen 4