11 ay önce
e3_logo_original

Her yıl olduğu gibi bu yıl da dünyanın en büyük oyun fuarlarının arasına girecek E3, bu sene 14-16 Haziran tarihlerinde olacak. Haberimizde bu E3 2016‘da tanıtılacak ürünleri/oyunları bulacaksınız.

Battlefield 1

Electronic Arts‘ın elinden çıkacak Battlefield 1 fuarın en gözdelerinden birisi olacağından şüphemiz yok. Birinci Dünya Savaşını konu almasını ve Türkçe olarak karşımıza da sunulacağından bahsetmiyoruz bile. Osmanlıyı içinde barındırması, gelişmiş dinamikler ve farklı oyun modlarını da barındıracağından oyuncuların hevesle beklediği ve fuarın gözde oyunlarının arasında olacağını şimdiden görebilmekteyiz.

Mass Effect: Andromeda

RPG severlerin büyük bir merakla bekleyeceği bu oyun; yeni mekanlarla, yeni bir galakside ve yeni ırklarla geleceği gibi Rol Yapma Oyunlarının en iyilerinin arasına girebilecek ve fuarda RPG severlerin gözdesi olacak bir oyun. Mass Effect efsanesi bu sefer Andromeda galaksisinde bizlerle buluşacak.

Titanfall 2

Respawn Entertainment‘ın elinden çıkacak ve Electronic Arts‘ın yayımcılığıyla bizlere sunulacak oyun, büyük beklentilere sahip. İyi bir ivme ile oyuncuların çabucak sevgisini kazanan Titanfall‘ın 2. oyunu da fuarda bizi bekleyecek.

Mafia III

Bir diğer beklenen yapım olan Mafia III, E3 için son yayımladığı video ile de büyük beklenti sundu. 2K Games’in yayımcılığında sunulacak oyun bu yıl sunulacak gözde oyunların arasında olacak.

  FIFA 2017

Bu sefer DICE‘ın Frostbite oyun motoruyla bizlere sunulacak olan Fifa 2017 bir futbol efsanesine dönüşmüş Fifa serisinin en son çıkacak oyunu olacak. Eskiye nazaran daha iyi bir futbol deneyimi sunacak olan oyun, E3’te göreceğimiz oyunların sadece birisi.

  The Legend of Zelda

Bu sene Nintendo kolunda bizi karşılayacak The Legend of Zelda yapımı ertelenmiş bir oyundu. Severlerini bekleten bu yapım E3‘te duyurulacak oyunlardan birisi.

Diğer Nintendo Konsolları ve Oyunları:

Nintendo ülkemizde de büyük ilgi görmekte bu sene bir konsol ile ve Pokemon konulu 2 oyunu ile diğerleri kadar olmasa da ilgi görecek diyebiliriz.

Microsoft Yapımları:

Microsoft bu sene E3‘te bir çok Windows 10 oyunu, yeni bir Xbox, PC ve konsollar için yeni bir Forza oyunu ve ayrıca da Gears of War 4 ile karşımıza çıkacak. Microsoft bu sene çok uğraş verecek ve çok da ilgi görecek bir kol olarak karşımıza çıkacak.

Ubisoft Yapımları:

Geçtiğimiz gün resmi olarak tanıtılan ve videoları bulunan Watch Dogs 2 Ubisoft‘un önemli yapımlarının arasında. Son derece büyük ilgi göreceğini şimdiden söylebileceğimiz gibi bununla eşdeğer olacak bir yapım olan Tom Clansy’s Ghost Wildlands bu sene karşımıza çıkacak oyunlardan.

Sony Ürünleri:

Her sene olduğu gibi fuarın en büyük şirketi olan Sony bu sene de iddialı olarak karşımıza ürünlerini sunacak. 4K destekli bir konsol ve yenilenmiş VR gözlükleri ile karşımıza bu sene çıkacak. Oyun bakımından büyük ilgi de görecek Sony, bu sene The Last of Us 2 ile karşımıza çıkacak. İlk oyunu PS4‘ün gözdelerinden birisi olsa da yeni yapımı da bizleri etkileyecek. Horizon Zero Dawn, The Last Guardian oyunlarının da ertelendiği gibi bu fuarda tanıtılması da beklentilerin arasında.

Bethesda Yapımları:

E3 Showcase’de yapacakları konsferasta Skyrim’in yeniden yapımının haberini vermeleri beklenmekte. Bunun haricinde Bethesda yeni oyunlar ile karşımıza çıkacak.

Bu sene Nintendo, Sony ve Microsoft‘tan beklentilerimiz büyük olsa da en iddialı çalışmalar Microsoft’tan olacak gibi gözükmekte. İkinci planda ise Sony‘nin yeni konsolu bulunacak gibi. Sizler de görüşlerinizi bildirebilirsiniz.


Yorum Yap Beğen 0
 • Berkay3310

  Call of Duty Infinite Warfare’de katılacak keşke hiç katılmasa saçma oyun.

  11 ay önce
  • Meka33

   Doğru söyledin ama koymalımıyım bilemedim.

   11 ay önce