8 ay önce
Bethesda Logo 1

  Bethesda Game Studios, E3 2016 etkinliğinde kendi oyunlarını tanıttı. Haberimizde oyunları ve yayınlanan videoları bulabilirsiniz.

  Dishonored 2:

Oyun, ilk oyununa göre fazla bir değişim bizlere sunmasa da Dishonered efsanesinin devam oyunu olarak daha iyi grafiklerle bizlere sunuldu. Oyunun yayımlanan fragmanında görüldüğü gibi bizlere sunulan bilgilerde de fazla bir şey yoktu. Oyunun sevmeyeni olduğu gibi seveni de fazla bir yapım. Bu oyunun yanında da Dishonered için Collector’s Edition da tanıtıldı.

  Fallout 4 ve Skyrim Kolu:

Bethesda, halihazırda bulunan oyuna ek paketler getireceklerini duyurdu. Skyrim oyununun özel versiyonu ile aynı video ve aynı anda sunumu gerçekleştirildi. Skyrim Special Edition orijinal oyuna göre daha iyi dokulara, grafiklere sahip olacak. Fallout 4’ün yeni DLC’si Yaz ortalarında çıkışını yapacak. Skyrim Special Edition da Ekim ayında çıkışını yapacak. Ayrıca mobilde bulunan Fallout Shelter da PC’ye de gelicek.

… Skyrim Special Edition Duyuruldu ! …

  Prey:

2014’de çıkması beklenen fakat iptal edilen Prey, E3 2016’da Bethesda’nın konferansında tanıtıldı. İlk oyuna benzerlik olmayacak tamamen sıfırdan bir hikaye, dünya ile ikinci oyun yapılacak. Morgan Yu karakterini yöneteceğiz ve bir deneye tabi tutulacağız. Uzaylı istilasıyla savaşacağımız ve dünyamızı kurtarmaya çalışacağımız yeni oyun gelecek yıl içerisinde satışa sunulacak.

 

  Quake Champions:

E-Spor için tekrar tasarlanmış ve Quake efsanesinin son oyunu olarak çıkacak Quake Champions birbirinden farklı tarzlarda, görünümlerde ve davranışlarda karakterlerle arenalarda dövüşebileceğimiz bir oyun olarak tanıtıldı.

 

E3 2016’da Bethesda tarafından tanıtılan yapımlar bu şekildeydi. Siz de görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

… İşte Electronic Arts’ın EA Live’da Tanıttığı Oyunlar ! …


Yorum Yap Beğen 2