7 ay önce
PlayStation Plus Kapak

Sony, yıllık belirli bir ücretlendirme ile PlayStation kullanıcılarına PS Plus ayrıcalığını vermekte. Yıllık olarak ücretlendirilen PS Plus kullanıcılarına her ay belirli bir miktarda ve belirli vakit aralıklarıyla oyunlar sunmakta. İşte Ağustos ayı ücretsiz olarak PS Plus kullanıcılarına sunulacak oyunlar . . .

Bu ay PS Plus kullanıcılarına PlayStation 3 platformu için 3 (üç) adet, PlayStation Vita platformu için 2 (iki) adet ve PlayStation 4 platformu için de 3 (üç) adet bedava oyun sunuldu.

PlayStation 3 ile konumuza başlamak gerekirse  ilk oyunumuz Retro/Grade. Oyun değişik oynanışı ile klasik retro aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Renkli yapısı ve renki müzikleri ile 2-3 saat vaktinizi geçirmenizi sağlayacak. İkinci oyun olarak PS Plus bize Ultratron oyununu sunacak. 2D Arcade oyunlardan birisi olan Ultratron size keyifli dakikalar yaşatabilir. Üçüncü oyunumuz ise Yakuza 5. Yakın dönemde yeni oyunu olan Yakuza 6’nın da çıkacağı için size iyi bir deneyim yaşatabilir. Japon karakterleriyle ve açık dünya aksiyon-macera oyunu olarak karşımıza çıkacak.

 Sıradaki platformumuz PlayStation Vita. İlk oyunumuza gelmek gerekirse ismi Patapon 3. Tam bir PS Vita oyunu diyebileceğimiz Patapon 3 ile Patapon serisinin final oyunu. Ayrıca bu platforma da Ultraton oyunu bedava olarak verilecek.

 En son olarak ta PlayStation 4 platformuna bakmak gerekirse ilk oyunumuz Rebel Galaxy. Gökyüzünde dolaşacağımız bir Rol Yapma Oyunu. Bu oyunda derin evreni keşfedip ticaret yapıcaksınız. Bu ay biz oyunculara verilen ikinci oyunumuz ise Tricky Towers. yine bir renkli, masalsı oyunla karşımızda PlayStation Plus. Bu oyunda ise arkadaşlarınızla savaşıp tuğlalarla kule inşa ediceksiniz. Son olarak ta yine Ultratron oyunu bize verilen oyunların arasında.

 Aşağıdaki videoda oyunların kısa tanıtımlarını bulabilirsiniz.

 


Yorum Yap Beğen 4