6 ay önce
Battlefield 1 Kapak

 Bu yıl pek çok haber ve detayıyla karşımıza çıkan Battlefield 1 oyunu ile 20. yüzyıl‘ın büyük savaşlarından birisi olan 1. Dünya Savaşı‘na konuk olun . . .

Battlefield Oyun İçi 1

 

Kullanıcılar tarafından, geliştirilme sürecindeyken bir çok sızdırmayla karşı karşıya kalmıştı. E3 sırasında bize sunulan 50 dakikalık gameplay ile daha da oynamaya heveslendiğimiz Battlefield 1 oyunu Ekim 21, 2016 tarihinde global pazarda yerini alıcak. Peki daha erken oynama şansınız olmayacak mı ? Tabii ki de var.

 

Açık Beta’ya Siz de Katılın !

Oyun duyuruldu ve o görkemli fragmanıyla uzun süreler gündemde kaldı. Bir çok haber ve oyun içi resimler ile oynama isteğimiz daha da arttı. Şimdi ise açık betası ile karşımızda Battlefield 1. Bugün eğer Battlefield Insider programına katıldıysanız açık betaya erişiminiz olacak. Eğer bu programdan haberiniz dahi yoksa ve katılmadıysanız Agu 31, 2016 (Yarın) tarihinde açık betaya erişiminiz olacak.

Peki Açık Beta’da Karşımıza Neler Çıkacak ?

Daha sonra değişebilir olarak tek haritada oyunlarımızı sergileyeceğiz. Sina Çölünde iki takım olarak savaşlarımızı yapacağız. Her takımda 32 oyuncu totalde 64 oyunculu oyunlar Conquest modunda karşımıza çıkacak. Ayrıca Rush modunda ise 24 oyunculu oyunlar sergileyeceğiz. Uçakları, atları ve zırhlı trenleri de karşımıza çıkacaklar listesine ekleyelim. Sizce de müthiş değil mi ?

Açık Beta’ya Nasıl Katılabilirim ?

Pc için bir Origin hesabına ihtiyacınız olacak. Origin‘den ücretsiz olarak açık betaya katılabilirsiniz. Burada bir moral bozucu haberi de vermek üzereyiz PlayStation kullanıcıları için Plus üyeliği gerekmez iken Xbox kullanıcıları için Gold üyeliği şart durumda.

PlayStation kullanıcılarının maillerine gelen key’i girerek Açık Betaya katılmaları gerekiyor. Daha fazla bilgi için takipte kalmayı unutmayın. Aşağıda bulunan 2 videoyu izleyerek Açık beta‘nın Rush modunun içeriği hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz (Video dili İngilizce’dir.).

 Savaşın dozunu kaçırmayın. Şimdiden iyi oyunlar …


Yorum Yap Beğen 3
  • SPARTA

    Var Ya Oyun Süper COD Öldü Artık
    Battlefield 1 COD’u Ezdi Geçdi

    6 ay önce