1 sene önce
Fragtist_KorsanVsOrijinal_DosyaKonusu-10

Bir forumda duyurulan bu açıklama tüm korsan oyun indirenleri büyük bir şoka uğrattı.  Açıklamalara göre hiçbir seneryo modlu bir oyunu artık yayımlamıyacaklarını açıkladılar. Bunu yapmalarının amacı ise oyun satışlarında bir yükselme olacakmı sorusuna cevap aramaları. TorrentFreak ile yapılan toplantıda bu karar tercih edildi. 3DM’nin amacı dediğim gibi korsan oyun piyasayı nasıl etkilyecek sorusuna cevap aramarı. Birçok kez crack paylaşımında bulunan 3DM grubu artık 1 sene boyunca herhangi bir seneryo oyunlarında crack paylaşımı yapmayacak.

Bakalım oyun piyasasını bu karar etkileyecek mi ?

Kaynak: 3DM, TorrentFreak


Yorum Yap Beğen 4
 • AtariKafa

  Crackçi baya bir azaldı reloaded az oyun yayınlar oldu razor yok grupları tek tek satınmı alıyor sektör vaktiyle müzik endüstriside bunu yapmıştı ama başaramamışlardı bakalım oyun sektörü nasıl olacak. Steam rekabeti çok arttırdı diye fiyatları iyi kırıyor ama halen aşırı pahalı oyunlar var. Millet crack peşinde koşuyor pahalı oyunlarda.

  * Linkli biçimde kaynakları ver berkay ve yazı içi resimleri siteye yüklerek yerleştir ileride kırılır o linkler.

  1 sene önce
 • Nihat123

  Iyi oldu korsan oyundan nefret ederim

  1 sene önce
  • Furkan1903

   ama parası olmayanlar napsın ?

   11 ay önce
  • tRpSanctuary

   Günümüz oyunlarının çoğu öyle bin liralık pcyle açılabilecek oyunlar değil. 1500 veya üstünü ödeyebilen adam oyun için 50-60 lira verebilir diye düşünüyorum. Eğer vermiyorsa emeğe saygısı yoktur. Bu adamlar oyunları hayrına yapmıyor. Durumu kötü olup sigara içen insanların 2 günde sigaraya verdiği parayla bile şu zamanın en çok oynanan oyunlarından biri olan cs go alınabilir.

   11 ay önce